KEILA ALUSHARIDUSE OÜ; RUKKILILLE LASTEAED

KRUUSA 23; KEILA; 76607; rukkilill@rukkilill.eu 

Asukohakaardi leiad siit

Smile   Direktriss:
Ülle Nõmm ylle@rukkilill.eu    GSM: 56801108

Smile   Õppejuht:
Astrid Hallikas astrid@rukkilill.eu     GSM: 56801106

Smile   Rühmade kontaktid:

Sipelgad: 56801170
Rohutirtsud: 56801171
Mesilased: 56801172
Lepatriinud: 56801173
Liblikad: 56801174
Põrnikad: 56801175
Kiilid: 56801176
Jaaniussid: 56801177
Sajajalgsed: 56801178

Smile   Õpetajad:
Maret Jürgenson maret@rukkilill.eu
Airi Mägi airi@rukkilill.eu (Lapsehoolduspuhkusel)
Triin Tiits triintiits@rukkilill.eu (lapsehoolduspuhkusel)
Marve Truuver marve@rukkilill.eu (Lapsehoolduspuhkusel)
Sirje Lill sirje@rukkilill.eu
Õie Kumpan oie@rukkilill.eu
Kairi Kondimäe kairi@rukkilill.eu

Ly Kala lykala@rukkilill.eu (Lapsehoolduspuhkusel)
Anneli Amann anneli@rukkilill.eu

Ande Veermets ande@rukkilill.eu
Maris Martins maris@rukkilill.eu
Gerli Sildam gerli@rukkilill.eu
Kadri Käosaar kadri@rukkilill.eu
Kristi Haukka kristi@rukkilill.eu

Smile Õpetaja assistendid:
Anne Roosa anne@rukkilill.eu
Merike Ivaste merike@rukkilill.eu

Sirje Tammejuur sirjetammejuur@rukkilill.eu
Larissa Friedenthal larissa@rukkilill.eu

Valve Kambek valve@rukkilill.eu
Virve Adoberg virve@rukkilill.eu

Geterly Velber geterly@rukkilill.eu (Lapsehoolduspuhkusel)
Signe Umda signe@rukkilill.eu (Lapsehoolduspuhkusel)
Monica Bode monica@rukkilill.eu

Ly Kask ly@rukkilill.eu
Elle Paju elle@rukkilill.eu

Kadi Kodu kadi@rukkilill.eu
Liis Kõrs liis@rukkilill.eu
Maiken Jõesoo maiken@rukkilill.eu
Helen Tärnu helen@rukkilill.eu

Terje Tondorf terje@rukkilill.eu
Margit Koplik margit@rukkilill.eu
Annelii Eglit annelii@rukkilill.eu
Eve Mölder eve@rukkilill.eu
Kristel Kahro kristel@rukkilill.eu

Smile  Eripedagoog
Aivi Eilart aivi@rukkilill.eu
Vastuvõtt lapsevanematele palun eelnevalt kokku leppida meili teel aivi@rukkilill.eu

Smile Rukkilille Lasteaias võtab vastu logopeed Pille Möll (Kõneõpe OÜ). Teenus on tasuline. Konsultatsioon 45 min 25.- ja kõneravitunnid 30 min 20.-
Info ja registreerimine pillem@hot.ee või GSM: 53990039

Smile   Muusikaõpetaja:
Ellen Nugis ellen@rukkilill.eu

Smile   Liikumisõpetaja:
Helle Suitslepp helle@rukkilill.eu

Smile   Köögipersonal:
Peakokk Marina Borovikova marina@rukkilill.eu GSM: 5183748
Kokk Marija Sterljadnikova
Koka abi Eveli-Svea Häggblom

Smile   Maja peremees:
Gennadi

Smile   Maja perenaised:
Maire ja Praskovja