Pere ja töötajasõbralik tööandja

Keila Alushariduse OÜ, Rukkilille Lasteaed pälvis kõrge tunnustuse

Keila Rukkilille lasteaed pälvis eile, 17.oktoobril 2019.a. Sotsiaalministeeriumi tunnustusürituselt Peresõbraliku tööandja Hõbemärgise, mida ka taotlesime.
Aitäh kogu meie toredale lasteaia perele, kes meie ponnistustele kaasa aitasid! See on meie kõigi jaoks suur tunnustus.
Peresõbraliku tööandja märgise programm kestab 1,5-3 aastat, misjärel väljastatakse organisatsioonile lõppmärgis, kas pronks-, hõbe- või kuldtasemel. Konsulteerimis- ja hindamisprotsess kätkeb endas tööelu erinevaid aspekte, alates värbamisest kuni töösuhte lõpetamiseni, hõlmates muu hulgas töötajate tunnustamist ja professionaalse arengu toetamist ning organisatsiooni hea töökeskkonna, suhtlemiskliima, organisatsioonikultuuri ja info liikumise tagamist. #KeilaRukkilill
https://www.sm.ee/…/sotsiaalminister-ja-rahvastikuminister-…

Mis on uudist Peresõbraliku tööandja projekti raames

Loe kui hästi meil läks Harju Elu ja Keila Lehe artiklitest:

http://dea.digar.ee/cgi-bin/dea?a=d&d=keilaleht20170922.2.8.1&e=——-et-25–1–txt-txIN%7ctxTI%7ctxAU%7ctxTA———–
http://www.harjuelu.ee/2017/09/11021/hoolivus-toi-keila-lasteaiale-ministri-tunnustuse/

Keila Rukkilille Lasteaial on hea meel, et Pere ja töötajasõbraliku tööandja märgise taotlusvoorus osales 66 ettevõtet, kelle seast valiti välja 40 ning lasteaedade esindajatena oleme meie ainukesed.
Töötajate töö- ja pereelu parema ühitamise võimaluste tagamiseks toetatakse ja nõustatakse tööandjat pikaajaliselt, mis võimaldab püsivalt ja jätkusuutlikult muuta organisatsioonikultuuri ja keskkonda peresõbralikumaks. Seetõttu on märgise saamise protsess pikaajaline ja mitmete toetavate tegevustega seotud. Küll aga algmärgise väärilised oleme juba selle aasta augustikuust.

Fotod: Ann Vaida ja erakogu

Keila Rukkilille lasteaial avanes tore võimalus jagada oma kogemusi Pere-ja töötajasõbraliku tööandja programmis osalemise kohta Pärnu Kellukese lasteaiaga. Kellukese lasteaia töötajatel oli palju küsimusi ning uudistati mööda maja, oli rõõmsat äratundmist, et nii  saab ja võib ning tõdemist, et võtame ette ja teeme ära! Keila Rukilille lasteaias kogemusi omandamas 21.06.2018 vasakult paremale: Tiiu Lumi (Kokk), Ebe-Kai Vares (Õpetaja), Irina Maslovskaja (Õpetaja), Ülle, Nõmm, Marika Merila (Direktor), Maarit Kiviselg (Õppealajuhataja), Astrid Hallikas.