LASTEAIA AASTARING 2012-2013

Ja siin ongi meie vahva, lustlik aga kindlasti tarkuseteri täis tipitud aastaring väikese pildiseeriana Teile vaatamiseks!

Aasta algas lustliku lasteaia sünnipäevaga, järgnes sügispidu ning spordipäev. Politseinikud käisid tarkuseteri jagamas liiklusest ja helkuritest. Isadepäev möödus koostegemistega ning kadri-mardipäev rahvuslike mängudega. 

Lähenemas jõuluaeg ning meie agarad töötajad meisterdasid kingipakke ning kaunistasid lasteaia maja. Samuti esitasid maja töötajad toreda jõuluetenduse. Jõulude ajal olid ka mitmed laste etteasted nii näidendi kui ühisüritusena “Päkapikkude sünnipäev”. Õues toimus vahva lumepidu talvise lõkkega ning orieneetumismängudega. Ei puudunud ka lumemmede ehitamine! 

Eesti Vabariigi aastapäeva aktus toimus aga pidulikus rahvuslikus õhkkkonnas.

Lustlik oli karneval, külaskäik Pangapealse lasteaeda, kevadine spordipäev ning ettevalmistused Harjumaa laulupeoks mis toimus juuni esimesel päeval. Töötajad nautisid ühist sportimist SEB maijooksu üritusel.

Aasta oli vahva, sõbralik ning teguderohke. Aitäh kõikidele, kes ürituste kordaminekule kaasa aitasid ja ühistegemist nautisid!